چهارشنبه, 25 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ 
  • کد خبر : ۴۰۷۶
    /  2
همایش پیاده روی خانوادگی راهی به سوی نور در شهر كهریزك برگزاررشد
به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریز‌ک؛ همایش بزرگ‌پیاده روی خانوادگی راهی به سوی نور با حضور اهالی شهر کهریزک و مسئولان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک

همایش پیاده روی خانوادگی راهی به سوی نور در شهر کهریزک برگزاررشد

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریز‌ک؛ همایش بزرگ‌پیاده روی خانوادگی راهی به سوی نور با حضور  اهالی شهر کهریزک و مسئولان برگزار شد.

رحمان آذرخرداد؛رییس شورای اسلامی شهر کهریزک با  اعلام این خبر گفت: همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین شهروندان برگزار شد.

در این همایش اهالی شهر کهریزک با حضور بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر، رییس شورای بخش، مدریدان شهرداری و سایر مسئولان  ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۱ تیرماه، مصادف با روز ملی عفاف و حجاب در بوستان آفتاب آغاز شد و شرکت کنندگان  با پیمودن مسافتی در پایان در بوستان خانواده گردهم آمدند.

آذرخرداد در ادامه افزود: باتوجه به تقارن این همایش با روز ملی عفاف و حجاب، بانوان شهر کهریزک با در دست داشتن دستنوشته هایی باعنوان "من حجاب را دوست دارم" به این همایش مردمی و داوطلبانه شکوه ویژه ای بخشیدند.

رییس شورای اسلامی شهر کهریزک اظهار داشت: در پایان همایش پیاده روی، شرکت کنندگان در بوستان خانواده گردهم امده و در جشن بزرگ دهه کرامت شرکت کرده و به قید قرعه هدایایی وتقدیم شرکت کنندگان شد.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اهمیت و ضرورت ترویج فرهنگ ورزش همگانی و استفاده از وسایل نقلیه پاک، جوایز اهدا شده در بین شرکت کنندگان شامل دوچرخه، اسکوتر و اسکیت بود و به منظور تشویق شرکت کنندگان تعدادی کارت هدیه نیز به آنان اهداء شد.

 وی در پایان گفت: یکی از مهمترین پیامدهای فرهنگی این همایش پیاده روی علاوه بر ترویج فرهنگ ورزش همگانی و صیانت از هوای پاک، ایجاد اتحاد و مشارکت اجتماعی در بین اهالی شهر محسوب می شود که خوشبختانه حضور اهالی در این مراسم  این هدف را تحقق بخشید

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0