• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ 
  • کد خبر : ۴۸۵۷
برپایی نماز باشكوه عید سعید فطر با حضور بیش از ۴ هزار نمازگزار
به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ نماز با شکوه عید سعید فطر با حضور اهالی مومن شهر کهریزک برپا شد. علی کلهر؛ شهردار کهریزک با تبریک عید سعید فطر به تمامی مسلمانان به ویژه اهالی شهر کهریزک گفت: نماز عید فطر یکی از باشکوه ترین آیین مذهبی مسلمانان است و امروز شاهد حضور پرشور بیش از ۴ هزار نمازگزار در محل اقامه نماز عید سعید فطر در سطح شهر کهریزک بودیم.

برپایی نماز باشکوه عید سعید فطر با حضور بیش از ۴ هزار نمازگزار

 به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ نماز با شکوه عید سعید فطر با حضور اهالی مومن شهر کهریزک برپا شد.

علی کلهر؛ شهردار کهریزک با تبریک عید سعید فطر به تمامی مسلمانان به ویژه اهالی شهر کهریزک گفت: نماز عید فطر یکی از باشکوه ترین آیین مذهبی مسلمانان است و امروز شاهد حضور پرشور بیش از ۴ هزار نمازگزار در محل اقامه نماز عید سعید فطر در سطح شهر کهریزک بودیم.

وی افزود: باتوجه به تدابیر پیش بینی شده از سوی شهرداری کهریزک شرایط مناسبی برای برپایی نماز عید فطر در دو نقطه شهر کهریزک و قاسم آباد فراهم شد و حضور مردم در صفوف نماز عید فطر باری دیگر اتحاد و انسجام مسلمانان و شکر گذاری آنان را در برابر توفیق های ماه مبارک رمضان به تصویر کشید.

گفتنی است علاوه بر نیروهای واحد خدمات شهری، سایر نیروهای واحدهای ترافیک، اداری ، فرهنگی و ... نیز برای برپایی هرچه باشکوه تر این مراسم پرفیض مذهبی مشارکت داشتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0